Електроння петиція до Кабінету Міністрів України проти руйнування системи екстреної медичної допомоги

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

02 січня 2018 року для громадського обговорення Міністерством охорони здоров’я України було оприлюднено Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 року № 1114 «Про затвердження Типового положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги» (далі – Проект). 

 

Цим Проектом пропонується запровадити «парамедичні» бригади екстреної допомоги в Україні. За задумом авторів цього Проекту, після сплину строку перехідного періоду (01 січня 2023 р.) лікарські та фельдшерські бригади екстреної медичної допомоги припинять своє існування ВЗАГАЛІ.

  15 листопада 2016 року працівники Семенівської підстанції екстреної медичної допомоги  у складі Лубенського округу №3 урочисто відсвяткували переїзд у відновленому приміщенні площею 75,0 м², яке орендовано на першому поверсі Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області смт. Семенівка.

  Така зміна приміщення не допустить затримок викликів до хворих через закриття залізничного переїзду і зробить маршрут чітким та оптимальним.

 

  Це приміщення розширить можливості надавати медичну допомогу населенню Семенівського району, так як зʼявився в наявності маніпуляційний кабінет де є можливість проводити вимірювання артеріального тиску, знімання  електрокардіограм, проведення ін’єкцій. Також є окремі кімнати: фельдшерська, кабінет завідуючого підстанцією та старшого фельдшера, кімната для зберігання ліків та медичного обладнання та кімната водіїв. 

  За рахунок бюджетних та спонсорських коштів було проведено поточний ремонт приміщення, придбано водо насосну станцію, на вікнах встановлені металеві грати та жалюзі, проводився поточний ремонт даху та зовнішнього оснащення приміщення. Загальна сума по придбанню матеріалів, меблів та виконанню поточного ремонту склала близько 100 тис. грн.