15 листопада 2016 року працівники Семенівської підстанції екстреної медичної допомоги  у складі Лубенського округу №3 урочисто відсвяткували переїзд у відновленому приміщенні площею 75,0 м², яке орендовано на першому поверсі Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області смт. Семенівка.

  Така зміна приміщення не допустить затримок викликів до хворих через закриття залізничного переїзду і зробить маршрут чітким та оптимальним.

 

  Це приміщення розширить можливості надавати медичну допомогу населенню Семенівського району, так як зʼявився в наявності маніпуляційний кабінет де є можливість проводити вимірювання артеріального тиску, знімання  електрокардіограм, проведення ін’єкцій. Також є окремі кімнати: фельдшерська, кабінет завідуючого підстанцією та старшого фельдшера, кімната для зберігання ліків та медичного обладнання та кімната водіїв. 

  За рахунок бюджетних та спонсорських коштів було проведено поточний ремонт приміщення, придбано водо насосну станцію, на вікнах встановлені металеві грати та жалюзі, проводився поточний ремонт даху та зовнішнього оснащення приміщення. Загальна сума по придбанню матеріалів, меблів та виконанню поточного ремонту склала близько 100 тис. грн.

 

 

  З вітальним словом та найкращими побажаннями перед присутніми виступили в. о. головного лікаря КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Лавренко Олександр Степанович, головний лікар Лубенського округу №3 Палига Юрій Вікторович, в. о. начальника Обʼєднаного автогосподарства закладів охорони здоровʼя Полтавської області Луговий Іван Федорович, які подарували цінні подарунки та вручили грамоти кращим працівникам Семенівської підстанції за плідну працю та сумлінне виконання обовʼязків. 

  Працівників екстреної медичної допомоги привітали головний лікар Семенівської ЦРЛ Назаренко Анатолій Свиридович, голова Семенівської районної ради Юрченко Віктор Васильович, які побажали плідної праці та пообіцяли підтримку з боку влади.

Від головного лікаря Лубенського округу Палиги Ю.В. та голови профспілкового комітету Жайворонок Л.М.  вручені подяки приватним підприємцям Семенівського району, які надавали допомогу у оздобленні приміщення, а саме: Морозу Олегу Васильовичу, Семегреєнку Сергію Васильовичу, Салову Сергію Анатолієвичу, Куцеволу Володимиру Миколайовичу, Мокляку Володимиру Яковичу, Брижаха Олександру Івановичу, Литвинчуку Сергію Вікторовичу, Самікову Володимиру Миколайовичу, Коваленко  Тамарі Миколаївні, Степаненку Олександру Андрійовичу. 

Завідуюча підстанцією Шевцова Валентина Вікторівна висловила подяка всьому колективу Семенівської підстанції екстреної медичної допомоги, зокрема старшому фельдшеру Кобі Тамарі Федорівні, диспетчерам Литвиненку Олексію Анатолійовичу, Власенку Віктору Станіславовичу, які виконували ремонтні роботи в свій особистий час.

Після урочистого прийому всі присутні на святі змогли оглянути відновлене приміщення Семенівської підстанції. Для них була проведена екскурсія, під час якої вони детальніше ознайомилися з робочими кімнатами медичного закладу та отримали необхідні консультацій та розʼяснення з питань, що їх цікавили.

    Приміщення екстреної медичної допомоги Семенівської підстанції освятив благочинний архімандрит Олексій.