Лікарів з усіх районів Полтавщини в інтернеті консультуватимуть колеги з обласного центру. Даватимуть поради щодо операцій, лабораторних обстежень, УЗД, рентгенівських знімків.

Консультуватимуть у спеціальному телеметричному центрі. Його будують на базі полтавської станції швидкої допомоги.

 

Сьогодні представники Полтавської ОДА перевірили хід реконструкції будівлі станції швидкої допомоги. На виїзній робочій нараді замовник та виконавці оцінили стан робіт, обговорили план дій та вислухали побажання місцевих лікарів. Зовнішні загальні роботи уже на завершальному етапі. На нараді вирішили зробити внутрішній косметичний ремонт старої будівлі «швидкої».

У 2015 році в Полтавській області створять єдину диспетчерську службу швидкої, яка буде оснащена сучасним обладнанням та забезпечена всіма необхідними медикаментами.

У Полтаві завершують створення єдиної оперативно-диспетчерської служби швидкої медичної допомоги для всієї області. Вона буде невід'ємною складовою комунальної установи "Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", заснованої на базі колишньої міської станції "швидкої"

 


Микола Андрієвський - інструктор з тактичної медицини. Чоловік проходив підготовку у Збройних Силах Сполучених Штатів - саме там його навчили, як правильно рятувати життя військових під час бою. Микола говорить: в американській армії найкраще рятують тяжко поранених.